Anime Oyunu “Wave!!” Çok Yakında Yayında

Oyun geliştiricisi Love & Art, multimedya projesini (Wave !!) Cumartesi günü Franchise’ın Chiba’daki 1 St Wonderful Party etkinliğinde duyurdu. Duyuru kapsam olarak android ve IOS platformlarını da içeriyor. Proje başlığı ise “Islanalım!”.

Oyunun Konusu :

Ibaraki Eyaletindeki Ooarai sahiline yakın bir yerde büyüyen Masaki Hinaoka, tam bir sörf tutkunudur. Bir gün yaz tatilinden önce sörf dünyasının, prensi transfer öğrenci Shou Akitsuki ile tanışır. Hikaye Sörf yoluyla, Masaki’nin yeri doldurulamaz arkadaşlar ile tanışmasını ve bir yetişkin olma macerasını anlatıyor. Bu sadece sörf cazibesinden etkilenen, hiç bitmeyen bir erkek hikayesinin başlangıcıdır.

Cast ;

Masaki Hinaoka: Tomoaki Maeno (Fukigen na Mononokean)
Shou Akitsuki: Jin Ogasawara (Namu Amida Butsu!: Rendai Utena)
Nalu Tanaka: Yoshiki Nakajima (Hinamatsuri)
Kousuke Iwana: Takuya Satou (D.Gray-man Hallow)
Yuuta Matsukaze: Yuusuke Shirai (IDOLiSH7)
Naoya Kido: Shunichi Toki (Kakuriyo no Yadomeshi)
Rindou Fuke: Nobuhiko Okamoto (Ballroom e Youkoso)
Souichirou William Mori: Shoutarou Morikubo (Code:Realize – Sousei no Himegimi)

Love & Art, Ekim 2018’de müzik ve drama CD’lerinin yanı sıra radyo programlarına ilham veren multimedya projesini başlattı. MAGES. Yomi Sarachi’nin (Arcana Famiglia) karakter tasarımlarını içeren prodüksiyon ile devam etmektedir. Nippon Sörf Birliği (NSA), Murasaki Sports ve Surf Magazine de projede işbirliği yapıyor.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Editör : Sörf , kaslı erkekler , ve tabi ki plaj animelerdeki ünü Yaoi , bendeki eş anlamlısı Allah Belanızı versin. Animeler de çektiğimiz yetmedi bide oyun sektörünü ele geçirecekler. Aman uzak duralım !

Kaynak : Wave!! , Anime Times