Tate No Yuusha No Nariagari 2. ve 3.Sezonu Geliyor !

Bir çoğumuzun yakından takip ettiği anime evrenin Emrah karakteri kalkanlı reisin 2. ve 3. sezonu resmi olarak Crunchyroll Expo etkinliğinde duyuruldu.

Yapımcı firma henüz tam olarak bir tarih vermese yıl içerisinde çıkartılması bekleniliyor. Ayrıca ekibe ek olarak seslendirme sanatçısı Sarah Emi Bridcut, açılış sahnesi sanatçısı MADKID, karakter tasarımcısı ve animatör Masahiro Suwa, yapımcı Junichirou Tamura ve müzik bestecisi Kevin Penkin katıldı.

Bildiğiniz üzere Tate No Yuusha No Nariagari ülkemizde ve Japonya’da çok sevilen bir yapım. Sadece satılan Novel kopyası bile 7.8 milyonu geçmiş bulunmakta. Fakat siz ilk defa duyuyorsanız , yazının devamını okuyabilirsiniz.

Konusu :

Iwatani Naofumi, kahraman olmak için 3 kişi ile birlikte paralel bir dünyaya çağrılır ve bu çağrılan kahramanlar efsanevi ekipmanlarla donatıldılar. Kalkan Kahramanı olan Naofumi, ise deneyimsizliği ve yetersizliğinden dolayı en zayıf kahraman olarak görülür ve ihanete uğrar. Kendine ihanet edenlerden intikamını almaya ant içer. Böylece paralel dünyadaki kaderi başlar…

Bölüm Sayısı : 25

Anime Türü : Fantastik , Aksiyon , Macera , Dram

Kaynak : Comic Natalie